3 modele sneakersów, które zmotywują Cię do treningu

Każdy z nas prędzej czy później napotyka problemy z motywacją do ćwiczeń. Stajemy się ekspertami w stawianiu sobie wymówek i szukaniu kolejnych powodów do pominięcia treningu. Na szczęście sneakersy mogą nam w tym pomóc!

Wiele osób zgodzi się z faktem, że fajny, dobrze dobrany i estetycznie wyglądający strój sportowy może stać się dodatkowym motywatorem do wybrania się na salę fitness lub siłownię. Nikt z nas nie czuje się dobrze w przetartych legginsach, pożółkłym topie i poszarzałych, rozklejonych sneakersach. Prezentujemy 3 odlotowe modele sneakersów, które z pewnością pobudzają do działania i pomogą każdemu wstać z kanapy!

Reebok Graphlite Pro AQ9780

Ciekawa, wielowymiarowa cholewka, łącząca oddychający materiał syntetyczny z naturalną skórą, wygląda niczym dzieło sztuki. Przenikające się w różnych wariacjach i na różnych płaszczyznach cztery kolory: biel, turkus, fiolet i czerń przywodzą na myśl buty sportowe z lat 80tych. System Reebok Hexalite redukuje wstrząsy i nacisk wywierany na stawy, dzięki czemu ryzyko kontuzji zostaje znacznie obniżone, a sam trening staje się niezwykle komfortowy. W tych butach aż chce się ćwiczyć!

reebok

Puma Blaze Of Glory Soft Flag 361891-03

Czerwony każdemu kojarzy się z siłą i energią. Dlatego też czerwone buty działają na nas jak płachta na byka i sprawiają, że mamy ochotę spożytkować swoje zasoby na sali treningowej. Taki właśnie efekt uzyskasz decydując się na całkowicie czerwony model butów Puma Blaze of Glory Soft Flag. Miękka cholewka wykonana z materiału syntetycznego przypominającego piankę daje uczucie jednoczesnego dopasowania i swobody. Wygodny system wiązania z zaciskowym klipsem niweluje problem rozwiązujących się podczas treningu sznurowadeł, a umieszczony w podeszwie system Trinomic, który jak mało który skutecznie zamortyzuje i ustabilizuje stopę podczas rozgrzewki czy ćwiczeń zasadniczych.

puma-blaze-of-glory

Adidas ZX Flux ADV Asym PK Primeknit S76368

Niezwykle oryginalne buty Adidas ZX Flux Primeknit gwarantują trening na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą oddychającego materiału przypominającego tkaniny robione na drutach. Wygodny, sprowadzony do minimum system sznurowania oraz pętla umieszczona nad piętą sprawią, że zakładanie przed i zdejmowanie butów po treningu już nigdy nie będzie kojarzyło Ci się z czymś nieporęcznym. Model ten może pochwalić się podeszwą wykonaną z pianki EVA, która gwarantuje lekkość i sprężystość przez bardzo długi czas. Nie wahaj się ani chwili dłużej – ubierz Adidas ZX Flux Primeknit i ruszaj na trening!

adidas zx flux

A czy Wy macie swoje inne, ulubione modele sneakersów, które motywują was do aktywności fizycznej?