Najlepszy dodatek do Twoich sneakersów? Skarpetki!

Długie, krótkie, wzorzyste, stonowane… Skarpetki przestały być już tylko ukrytą częścią bielizny i stały się ważnym elementem wystrzałowych stylizacji.

Nogawki w górę! Skarpetki wyszły na wybiegi mody i wyznaczają trendy! A co więcej, są doskonałe do podkreślenia wyjątkowości swoich sneakersów. Co bowiem innego znajduje się tuż w ich sąsiedztwie i wspólnie tworzy jedność?

Wzory raz!

Śnieżnobiałe lub całkiem czarne skarpetki odchodzą w niepamięć. Im bardziej finezyjny wzór lub im więcej kolorów, tym lepiej! Skarpetki stały się dodatkową przestrzenią do wyrażenia siebie, swojego nastroju i stylu. Dlatego też coraz więcej marek oferuje wielobarwne skarpety w zaskakujące wzory. Paski, kwiatki, wzory paisley czy skarpetki z efektem dye – wybór jest ogromny. Ściągając wzrok oddają swoją uwagę sneakersom i nie pozwalają ich pominąć w całej stylizacji.

stance stitch

Nie zapominaj o jakości

Ważne jest, by wybierać skarpetki wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dobry materiał nie powinien tracić swojego kształtu ani kolorów po praniu, zaś gumowe wykończenia skarpetek nie powinny tracić jędrności, aby wyglądać doskonale przy każdym założeniu. Polecamy skarpetki marek Happy Socks lub Stance Stitch, które pokochali artyści ceniący sobie połączenie ciekawego designu z innowacyjną technologią produkcji z materiałów.

Skarpetki od Stance Stitch odnajdziecie w sklepie Distance – sneakers sklep 

https://www.youtube.com/watch?v=KA3ss1Muptg