Nike Lunar Force 1 Duckboot czyli lekko na zimę

Marka Nike nie zapomniała o zbliżających się, ujemnych temperaturach i przygotowała dla nas zimową wersję swojego legendarnego modelu Nike Lunar Force 1.

To, czym powinien wyróżniać się każdy but zimowy, to przede wszystkim wygoda, zapewnienie stopie ciepła oraz nieprzemakalna budowa. Nike Lunar Force 1 Duckboot powstał z myślą o spełnieniu wszystkich tych wytycznych. Model tych odmienionych sneakersów ma za zadanie zapewnić pełną ochronę podczas wszystkich zajęć na świeżym powietrzu przy zimnej pogodzie.  Te charakterystyczne buty Nike męskie są wyposażone w hydrofobową warstwę skóry oraz spód podeszwy o żłobieniu chwytającym się dobrze podłoża, co zapewnia maksymalną przyczepność. Wszystko to zostało dołączone do popularnej sylwetki ukochanego przez nas modelu Nike Force 1 (Lunar). Na koniec krótka charakterystyka najważniejszych cech modelu:

– Wodoodporna skóra najwyższej jakości oraz podszewka odporna na przemakanie utrzymają stopy w suchości oraz zapewnią im wygodę w trakcie chodzenia.

– Wysoka cholewka modelu została wyposażona we wbudowany, dodatkowy kołnierz wewnętrzny, który daje miękkie i ciepłe odczucia.

– Mocno żłobiony wzór na solidnej gumowej podeszwie zapewnia doskonałą przyczepność i stabilność kroku na śliskich powierzchniach.

– Podeszwa środkowa Lunarlon, wykonana z miękkiego materiału reaguje na nacisk nóg.

– System podeszwy Air w tylnej części buta odpowiada za lekkość i amortyzację.

Jeżeli wciąż poszukiwałeś doskonałych i stylowych, jesienno-zimowych butów marki Nike, to właśnie je znalazłeś! Znajdziesz je w kolorze czarnym i ciemno-zielonym.

nike lunar nike-lunar-force-1-duckboot nike-lunar-force-1-duckboot nike-lunar-force-1-duckboot