Popularne obuwie sportowe dla kobiet w 2016 roku

Popularne obuwie sportowe dla kobiet w 2016 rokuCo roku na wiosnę producenci wydają  kolejne kolekcje obuwia sportowego. Nie da się ukryć, że wierni fani czekają na to, jakie buty sportowe zaprezentuje Nike, czy Adidas. Postanowiliśmy zebrać dla Ciebie kilka najpopularniejszych modeli dla kobiet, które już teraz zostały ciepło przyjęte przez przedstawicielki płci pięknej.

Nike Performance FLEX TRAINER 5

Pierwsze na naszej liście lądują buty Nike, bowiem z pewnością przyciągają uwagę i świetnie będą nadawały się do uprawiania fitness. Bardzo lekkie i niezwykle wygodne, dzięki wyściółce z włókna. Podeszwa jest niezwykle elastyczna i bardzo dobrze amortyzuje uderzenia stopy o podłoże, co ma kluczowe znaczenie podczas wykonywania ćwiczeń.

ADIDAS DURAMO 6

W tym wypadku mamy do czynienia z niezwykle lekkimi i przyjemnymi butami do biegania. Bardzo wygodne i zaprojektowane w taki sposób, aby dawać jak największą frajdę z uprawiania tego sportu. Cholewka jest wykonana z przepuszczającej powietrze nylonowej siatki, co gwarantuje dobrą wentylację powietrza. Podeszwa środkowa jest wykonana ze wstrzykiwanej pianki, dzięki temu możesz jeszcze lepiej amortyzować stopę.

NIKE ROSHE ONE (GS)

I mamy kolejne świetnej jakości propozycje dla Pań od Nike, które świetnie nadają się do biegania. Bardzo dobra amortyzacja oraz wykonanie z lekkich materiałów z pewnością znajdzie wiele zwolenniczek. Te buty to kwintesencja prostoty i stylu, dzięki czemu z pewnością wyróżniają się na tle innych.

Wybór nie jest prosty, ale zawsze staraj się kierować tym, aby dobrać jak najbardziej optymalne rozwiązania dla sportu, który uprawiasz.

One thought on “Popularne obuwie sportowe dla kobiet w 2016 roku

  • 20 kwietnia, 2016 o 11:10 am
    Permalink

    Niezłe, ale ja już mam swoje na oku i na pewno dzisiaj kupuję:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.